خانه > بیوگرافی رضا صالح

بیوگرافی رضا صالح

بسم الله الرحمن الرحیم

رضا صالح
فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار

عبدالرضا صالح (رضا صالح) هستم. ساکن شهر نهاوند، دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار.

فعالیت اصلی بنده کار در زمینه سخت افزار، نرم افزار، شبکه است و در کنار آن در زمینه طراحی سایت و قالب های وردپرسی نیز فعالیت دارم. امیدوارم که مطالب این سایت مورد قبول شما کاربر گرامی واقع شود.

بیوگرافی رضا صالح:

اینجانب متولد ۱۳۶۳ در شهر نهاوند هستم. در سال ۱۳۷۷ برای اخد مدرک دیپلم به دبیرستان سیدالشهداء نهاوند رفتم و از آنجا که علاقه فراوانی به کامپیوتر داشتم در این دبیرستان رشته ریاضی فیزیک را انتخاب کردم. در سال ۱۳۸۱ موفق به اخذ مدرک دیپلم شدم.

در مهر ماه ۱۳۸۲ در دانشگاه ولیعصر (عج) در شهر رفسنجان مشغول به ادامه تحصیل شدم. در سال ۱۳۸۴ از این دانشگاه مدرک فوق دیپلم را اخذ نمودم.از سال ۱۳۸۴ فعالیت های خود را در زمینه کامپیوتر در شهرستان نهاوند شروع کردم و در کنار دوست و برادر بزرگوارم جناب آقای عباس بهکار شروع به کار و کسب تجربه کردم و در فروشگاه کاسپین کامپیوتر مشغول کار شدم. با توجه به اینکه بازار کار را خیلی جذاب می دیدم و نمی خواستم از بازار کار فاصله بگیرم برای ادامه تحصیل موسسه غیر انتفاعی امید نهاوند را به عنوان دانشگاه بعدی خود برای ادامه تحصیل انتخاب کردم. از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۷ در این دانشگاه مدرک کارشناسی خود را اخذ نمودم.

در سال ۱۳۸۹ به عنوان هنرآموز هنرستان به استخدام آموزش و پرورش منطقه خزل در آمدم و شغل شریف معلمی را برای خود انتخاب کردم.

چون خود را مستعد یادگیری دروس آکادمیک در زمینه کامپیوتر می دیدم، به دنبال ادامه تحصیل نیز بودم و در سال ۱۳۹۳ در دانشگاه اراک در رشته مهندسی کامپوتر گرایش نرم افزار پذیرفته شدم و در بهمن ۱۳۹۵ موفق به دفاع ار پایان نامه خود و اخذ مدرک فوق لیسانس از این دانشگاه شدم.

از جمله فعالیت های بنده در زمینه کامپیوتر در آن ها مشغول هستم می توان به موارد زیر اشاره کرد.

فعالیت ها :

۱- تدریس در آموزشکده فنی پسران نهاوند

۲- تدریس در موسسه غیر انتفاعی امید نهاوند

۳- تدریس در هنرستان های شهرستان نهاوند

۴- نصب و راه اندازی انواع شبکه های کامپیوتری (بی سیم و باسیم) و پیکربندی انواع وسایل شبکه

۵- نصب و راه اندازی انواع سیستم عامل ها و نرم افزارهای جانبی

۶-نصب سیستم های دوربین مداربسته اعم از DVR و NVR و انتقال تصویر دوربین ها

۷- طراحی سایت و قالب های وردپرسی و کدنویسی به زبان PHP

۸- علاقمند به کارهای طراحی عکس و فون ها و آلبوم های دیجیتال

امید است که با مطالب کاربردی و نکاتی که در مدت فعالیت خود هم در زمینه تدریس و هم در کار آزاد کسب کرده ام، بتوانم این مطالب را شما عزیزان نیز انتقال دهم و به قول مولا علی (ع) ذکات علم خود را بپردازم.

از شما خوانندگان محترم خواهشمندم که با ارائه پیشنهادات و انتقادات سازنده خود بنده را امر مهم یاری نمایید.

با تشکر

برادر کوچک شما

عبدالرضا صالح